Hakkımızda

NEDEN JAMMİLA ?

Tüm cilt tipleri için koruma ve onarım sağlayan cilt bakım serisinin etkinliğini deneyimleyin.

Jammila cildin yaşlanmamasını, doğal nem-yağ-asit dengesinin bozulmamasını, hassasiyet gösteren ciltlerin tedavisini, renk tonu eşitlenmesini, leke ve akne gibi bir çok sorunun ortadan kalmasını sağlayan geniş yelpazeye sahip ürünler ile tedavide uzmanlaşmıştır. Tamamen kişiye özel oluşturulmuş tedavi prosedürünüz ile siz de hayalinizdeki cilde sahip olabilirsiniz.

Jammila ile doğanın merkezinden güzelliğin merkezine bir yolculuk yapacaksınız. Doğal ürünlerin mucizesini cildinizde yaşayın. Doğanın kalbi cildinizde atsın.

Cilt sorunlarınızdan bitkisel içerikli Jammila ürünleri ile çok kısa sürede kurtulacaksınız. Kendinize ayıracağınız her bir dakika sizden yılların izini alıp götürecek. Yaşlanmanın olumsuz etkilerinden Jammila ürünleri ile kurtulun.

Jammila ürünleri günlük hayatın olumsuz etkisinden cildinizi korurken nem-yağ-asit dengesini koruyacak. Gün sonunda ipeksi bir cilde kavuşarak kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

Jammila bitkisel içerikli cilt bakım ürünleri ile doğanın merkezine seyahat etmeye ne dersiniz? Kişisel bakım algınızı tamamen değiştirecek bir cilt bakım rutini. Kısa sürede etkisini görecek ve çevrenizi şaşırtacak derecede gençleşeceksiniz.

Gözaltı morlukları, güneş lekeleri, kırışıklıklar gibi pek çok cilt probleminden Jammila ürünleri kurtulmak mümkün.  Jammila peeling ve maskelerimiz cildinizi temizleyip hücrelerin yenilenmesine yardımcı olurken kan dolaşımının artması ile cildin kendi kendini onarmasına yardımcı oluyor. Jammila maskeleri cildin nem dengesini sağlarken ciltte oluşmuş siyah noktalar, akne ve benzeri sorunların ciltten uzaklaşmasına yardımcı olur. Jammila yenileyici özelliği ile kullananların güzelliğin vazgeçilmez formülü. Ürünleri kullananların yarısından fazlası bir daha çıkartmamak üzere cilt bakım rutinlerine Jammila ürünlerini ekliyor.

Jammila serumları güzellik dünyasının en temel sorunlarına çözüm buluyor. Jammila ile yerçekimi, yanlış beslenme, zararlı güneş ışınlarına maruz kalma ve daha pek çok etkene karşı savaş açın. Geçen her sene yaşlanmanın etkilerini daha da arttırırken bu amansız sorunlar karşısında güzellik dünyası artık çaresiz değil. Gelip geçici, kısa süreli ve düşük etkili ürünleri bir kenara bırakın. Jammila cilt bakım serisinin tüm ürünleri ile sizi arzu ettiğiniz cilde kavuşturacağız.


En İyi Markalar & Farklı Alternatifler
jammila.com’da ürünler %100 orijinaldir. Alışveriş sitemizde satılan ürünler doğrudan, üretici, ithalatçı ve distribütör firmalar ile bayiilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır. Jammila’da tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Sipariş verilen ürünler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir.

Hızlı Kargo & Sınırsız Müşteri Hizmetleri Desteği
Ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve en kısa zaman içerisinde evinize ulaştırılmaktadır.

365 Gün 7/24 Alışveriş
Jammila, reel stok ile çalışan, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir online satış sitesidir.

Güvenli Alışveriş
Kredi Kartı & Kapıda Ödeme ve Havale Seçenekleri

Ödeme sayfamızda 256 Bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle Kredi Kartı bilgilerinizi teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.  Jammila kredi kartı ile ödeme yanında havale ve kapıda ödeme ile farklı ödeme seçenekleri de sunar.

Bize Ulaşın
Her türlü soru ve öneriniz için info@jammila.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.